Krepšelis

No products in the cart.

Uniformos ir jų privalumai

Susitarimas dėvėti uniformas nėra vien mokyklos įvaizdžio dalis. Kartais pamirštama pagalvoti apie naudą mokiniui. Radus stilingą, jam tinkantį variantą, pastarasis turi kur kas daugiau privalumų nei vien norą nešioti, pavyzdžiui:

  • Uniformos padeda taupyti laiką. Atsikėlus ryte nereikia ieškoti ką apsirengti, o tėvams netenka tuo rūpintis grįžus po sunkios darbo dienos.
  • Visi vienodai stilingi. Mokykloje susitinka įvairių socialinių sluoksnių atstovai, todėl dažnai sunku išvengti komentarų dėl aprangos, o jie ne visada būna malonūs. Vienoda apranga sumažina patyčių dėl drabužių riziką.
  • Mažiau išlaidų. Nėra nė ką kalbėti, kad įsigijus nenešiojamą uniformą, išlaidų dvigubai daugiau (juk šiaip ar taip teks pasirūpinti drabužiais, kuriuos vilkėdamas vaikas galėtų eiti į mokyklą). Šiuo atveju taip nebus ir Jūs kaip tik turėsite puikią galimybę sutaupyti – juk reikės pirkti kur kas mažiau drabužių, kai kasdien bus nešiojama uniforma.
  • Vienybė. Vienoda apranga ne tik mažina atskirtį tarp moksleivių, tačiau kaip tik skatina bendruomeniškumą. Be to, tai pats geriausias būdas formuoti tvirtos mokyklos įvaizdį.
Mokyklinės uniformos

Ilgą laiką mokyklinės uniformos buvo opi tema. Mokiniai atsisakydavo jas dėvėti, mokykla to reikalaudavo, o tėvai būdavo priversti švaistyti lėšas veltui – pirkti drabužius, kurie sėkmingai kabėjo spintoje. Džiugu, kad visus tenkinantis variantas pagaliau rastas. Kokybiškos ir labai stilingos 8ToGo mokyklinės uniformos – tai drabužiai, kuriuos dėvėti renkasi patys mokiniai. Kuriant šias uniformas pastarieji galėjo aktyviai dalyvauti, išsakyti savo nuomonę ir pateikti pasiūlymus, kurie prisidėtų prie mokyklinių uniformų patrauklumo. Ilgai trukusio bendradarbiavimo vaisiai – modernios mokyklinės uniformos. Pasiekus norimų rezultatų – uniformos noriai dėvimos – pagaliau galima nevaržomai džiaugtis kitais šių drabužių privalumais. O svarbiausia – rūpindamiesi vaiko drabužiais tėvai gali būti ramūs, kad mokyklinė uniforma bus tikrai nešiojama ir mokiniui tai nesukels jokio streso. Patogūs ir tvarkingi drabužiai – tai aukštų rezultatų garantas.

Uniforma, kurią visada patogu įsigyti

Daugeliui tėvų nerimą kelia uniformos ruoša, o ypač – matavimosi procesas. Pastarasis yra ne tik varginantis, tačiau ir atima daug laiko. Keičiame neigiamą požiūrį ne tik į uniformą, tačiau ir į jos įsigijimą. Tai patogiai galite padaryti mūsų internetinėje paduotuvėje arba atvykę į mūsų fizinę parduotuvę, esančią Kaune. Dirbantis personalas visada pasiruošęs padėti ir patarti. Uniforma parenkama pagal mokyklos nurodytas spalvas, o jų derinius galite rinktis patys. Ir išsirinks tikrai kiekvienas, mat siūlome gana platų dydžių asortimentą (uniformos gali būti siuvamos nuo 122 cm iki 192 cm ūgio mokiniams).

Uniformos ir jų kaina

Išgirdus apie tai, kad mokykloje bus privaloma dėvėti uniformą, daugelis tėvų nusigąsta, mat tai reiškia papildomas išlaidas. Tačiau daugiau nerimo neturėtų kelti ir tai. Mūsų siūlomi gaminiai visada parduodami už sąžiningą kainą. Jums neteks mokėti už tai, kuo realiai nesinaudojate, tad uniforma kainuos tiksliai tiek, kiek resursų prireikė ją paruošti. Nesijaudinkite ir dėl to, kad teks papildomai mokėti, jei naujiems mokslo metams pasiūtą uniformą per vasarą vaikas išaugtų – ji bus pakeista į reikiamo dydžio gaminį.