Krepšelis

No products in the cart.

dukDažniausiai užduodami klausimai

Didžioji dalis mokyklinės aprangos yra pagamita Lietuvoje. Kai kurie gaminiai, dėl gamybos specifikos yra gaminami kitose šalyse.
 

Prieš valant ar skalbiant būtina atidžiai perskaityti ir griežtai laikytis gaminio priežiūros etiketėje esančių instrukcijų. Džemperių nerokomenduojame džiovinti džiovyklėje.

Taip, visų internetinėje parduotuvėje prekių kainos yra nurodytos su PVM mokesčiu.
 

Rašykite mums elektroniniu paštu info@8togo.lt , skambinkite telefonu +370 618 75322 arba užpildykite susisiekimo formą čia.

 

duk Pristatymas

Per 3-5 darbo dienas, jei prekė yra sandėlyje. Jei prekė yra siuvinėjama, Jūsų užsakymą pristatysime per 4 savaites. Pristatymo laiką matysite rinkdamiesi prekę. Jei Jūsų užsakymo per minėtą laiką įvykdyti negalėsime, susisieksime su Jumis nedelsiant po užsakymo pateikimo.

Nemokamas pristatymas į paštomatą visoje Lietuvoje nuo 80Eur. 

Pristatymas į paštomatą/atsiėmimo punktą 2Eur

Pristatymas kurjeriu į namus 4Eur

Taip, užsakant prekę, pasirinkite atsiėmti 8ToGo parduotuvėje. Gavę patvirtinimą, kad prekė paruošta, galėsite ją atsiimti 8TOGO parduotuvėje, Neries kr.18, Kaune. Vasaros metu, galimybė atsiimti parduotuvėje gali būti laikinai sustabdyta.

duk Grąžinimai

Taip. Prekę galite gražinti per 120 dienų, jei ji yra nedėvėta ir turi visas originalias etiketes. 

SVARBU: Pagal Mažmeninės prekybos taisykles, patvirtintas LR Vyriausybės  2001 m. birželio 11 d., pėdkelnės, kojinės ir puskojinės nėra grąžinamos.

Sumokėtus pinigus už prekias grąžinsime ne vėliau, kaip per 14 dienų nuo Jūsų grąžintų prekių gavimo. Pinigus grąžinsime į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo gautas mokėjimas.

Už grąžinamos prekės siuntimą sumoka siuntėjas.

duk Užsakymai

 Savo užsakymą galite stebėti savo paskyroje, skiltyje Pirkinių istorija. 

Taip pat šią informaciją rasite spustelėję nuorodą, esančią, bet kuriame iš mūsų išsiųstų el. laiškų apie Jūsų užsakymą.

Siuntą pristatysime būdu, kurį pasirinkote užsakymo metu.

duk Mokėjimas

Atsiskaityti galite internetinės bankininkystės pagalba.