Patikusios prekės
Prekių krepšelis

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Privatumo politika

  1. 8ToGo patvirtina, jog registracijos faktas kartu reiškia, jog klientui bus siunčiami informaciniai pranešimai kartu su tais, kurie būtini prekių užsakymui ir pristatymui.
  2. Klientui užsakant prekes, turi būti nurodomi prekių pristatymui būtini asmeniniai kliento duomenys: vardas; pavardė; adresas, kuriuo bus pristatomos prekės; telefono numeris; kiti pristatymui būtini duomenys. 8ToGo patvirtina, jog tokie duomenys bus išimtinai naudojami prekių užsakymo ir pristatymo tikslais. 8ToGo įsipareigoja neatskleisti tokios informacijos tretiesiems asmenims, išskyrus 8ToGo partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas, su kliento užsakymo pateikimu ar įvykdymu susijusias paslaugas. Bet kokios kitos asmeninės kliento informacijos atskleidimo tretiesiems asmenims išimtys visais atvejais derinamos su klientu. Visais kitais atvejais tretiesiems asmenims bet kokie kliento asmeniniai duomenys gali būti atskleidžiami tik LR teisės aktuose numatytais atvejais.
  3. Klientas, užsiregistruodamas 8ToGo parduotuvėje bei užsakydamas prekes, įsipareigoja saugoti ir niekam neatskleisti savo prisijungimo duomenų. Kartu klientas patvirtina, jog jis yra pilnametis ir turi teisę užsakyti prekes 8ToGo parduotuvėje. Tuo atveju, jeigu klientas atskleidžia savo prisijungimo duomenis, 8ToGo atleidžiamas nuo bet kokios su tuo susijusios atsakomybės.
  4. Klientas, susipažindamas su taisyklėmis, patvirtina, jog jis yra informuotas, kad naršant 8ToGo parduotuvėje, jo kompiuteryje bus patalpinti slapukų failai (failai, siunčiami iš interneto serverio).
  5. 8ToGo patvirtina, jog siekia naudoti pažangiausias technologijos klientų asmeninių duomenų apsaugai.