Понравившиеся товары
Корзина товаров

Ваша корзина пуста!

Школьная форма на все случаи

Nors mūsų siūloma uniforma yra gana moderni ir išties stilinga, tačiau tai nereiškia, kad ją siuvant nebuvo paisoma etiketo reikalavimų. Unikalus dizainas suteikia galimybę ne tik patogiai jaustis ją dėvint kasdien, pamokų metu, tačiau ir pasipuošti per iškilmes ar kitus renginius mokykloje ir ne tik. Siūlomi gaminiai tikrai nėra tai, į ką mokiniai žiūri su pašaipa ir nuolat ironizuoja. Tai apranga, kurią jie mielai renkasi dėvėti net ir laisvalaikiu.

Mokyklinė uniforma

Ne paslaptis, kad mokyklinė uniforma vienų yra mėgstama, kitų net labai aršiai kritikuojama. Tai nuolat diskusijų centre atsiduriantis ir gana prieštaringai vertinamas objektas. Vis dėlto, prieš priimant bet kokį sprendimą ir pasirenkant, kurią pusę (uniformų priešininkų ar šalininkų) palaikyti, derėtų apgalvoti visus šio drabužio privalumus ir trūkumus. Be abejonės, mokyklinių uniformų klausimas aktualiausias tiems, kuriems teks tiesiogiai su jomis susidurti – kasdien jas dėvėsiantiems mokiniams. Mokiniai, ypač jau vyresnio amžiaus, į reikalavimą dėvėti uniformas žiūri gana kritiškai. Tam daug įtakos turi visuomenėje susiformavęs požiūris, jog pastarosios varžo, jas vilkint yra nepatogu judėti, o svarbiausia – jos nestilingos ir pasiūtos iš nemaloniai prie kūno priglundančio audinio. Paaugliams stilius – nepaprastai svarbu. Ir kiekvienas tėvas žino, kad verčiau dėl to nė nesiginčyti. Tačiau kaip elgtis, kai kertasi mokyklos taisyklės ir mokinių interesai? Kokiu būdu reikėtų rasti kompromisą? Kaip į susidariusią situaciją reikėtų reaguoti tėvams, jei mokykla kategoriškai reikalauja, kad mokyklinė uniforma būtų vilkima, o mokiniai kategoriškai atsisako tai daryti?

Mokyklinė uniforma – rūpestis tėvams

Mokyklos taisyklių privalu paisyti, todėl mokinių tėvai yra priversti ieškoti kompromiso. Iš tiesų, retai susimąstoma, tačiau daugiausiai rūpesčių mokyklinė uniforma sukelia būtent jiems. Pirmiausia tenka įkalbėti, kad nepatinkantį drabužį vaikui nešioti vis tiek teks, o vėliau pasirūpinti uniformos siuvimu, medžiaga, kelionėmis matuotis ir, svarbiausia, lėšomis ją pasiūti. Pastarųjų prireikia išties nemažai, tad kaip derėtų nusiteikti, žinant, kad vaikas uniformą vilkėti vengs kaip įmanydamas? Išeitis vis dėlto yra. O smagiausia – ji ranka pasiekiama. Stilingos, iš itin kokybiškų medžiagų pasiūtos uniformos, kuriomis džiaugiasi ir mokykla ir mokiniai. Tai jau patikrinti ir moksleivių simpatijas pelnę gaminiai, kuriuos nešiodami vaikai tikrai nesijaučia suvaržyti.

„8 TO GO” mokyklinė uniforma

„8 TO GO” mokyklinė uniforma – tai kitoks, šiuolaikiškas požiūris į mokyklinę aprangą. Pagrindinis mūsų siekis – maksimalus komfortas mokiniams bei absoliutus kompromisas tarp griežtų reikalavimų ir nevaržomos laisvės. Siūlomi gaminiai – tai aukščiausios kokybės ir modernaus dizaino harmonija. Juos parengusi komanda – tai jauni ir veržlūs dizaineriai, kurie puikiai supranta šių laikų madas ir moksleivių poreikius, kurie atsižvelgia į jų norus ir aprangos stilių. Mūsų siuvama mokyklinė uniforma padeda išspręsti daugybę problemų. Pirmiausia – pasiūlytas variantas visiškai atitinka mokyklos nurodytus standartus ir taisykles. Antra – jis pateisina moksleivių lūkesčius, taigi uniforma noriai dėvima. Su kiekvienu iš mūsų rengtų projektų buvo atidžiai ir kruopščiai dirbama, idėjas drabužiams siūlė ne tik dizaineriai. Visame kūrybos procese dalyvavo ir patys moksleiviai. Jie siūlė ir patarė, ko reikėtų, kad mokyklinė uniforma būtų patogi ir patraukli, kad nekiltų nesutarimų ir problemų, kai ją reikėtų vilkėti. Bendradarbiavimas su moksleiviais yra pats tikriausias įrodymas, kad jų interesai – mums svarbiausia.

1

8togo.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.